Maria Hoefl-Riesch apgynė olimpinės čempionės titulą dvikovės varžybose

2014 metų Sočio žiemos olimpinių žaidynių aukso medalį dvikovės (greitasis nusileidimas bei slalomas) varžybose iškovojo čempionės titulą šioje rungtyje apgynusi šio sezono lyderė vokietė Maria Hoefl-Riesch.
Iš kairės: Nicole Hosp, Maria Hoefl-Riesch ir Julia Mancuso
Iš kairės: Nicole Hosp, Maria Hoefl-Riesch ir Julia Mancuso / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po pirmosios rungties tik penktoje vietoje buvusi Vokietijos slidininkė dviejuose nusileidimuose sugaišo 2 minutes 34,62 sekundės ir, 0,40 sekundės aplenkusi antroje vietoje likusią austrę Nicolę Hosp, iškovojo jau trečiąjį olimpinį medalį. M.Hoefl-Riesch be aukso dvikovėje prieš ketverius metus Vankuveryje taip pat tapo čempione ir slalomo varžybose.

Bronzos medaliu džiaugėsi po pirmosios rungties pirmavusi amerikietė Julia Mancuso. 2010-aisiais Vankuveryje šios rungties sidabrą iškovojusi JAV kalnų slidininkė pirmadienį nuo nugalėtojos atsiliko 0,53 sekundės.

Slidinėjimo dvikovės rungtį baigė 22-i iš 39-ių startavusių sportininkių.

Galutinė lyderių rikiuotė (skliautuose laikas greitojo nusileidimo rungtyje + slalome):

1. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 2 min. 34,62 sek. (1:43,72+50,90)
2. Nicole Hosp (Austrija) 2:35,02 (1:43,95+51,07)
3. Julia Mancuso (JAV) 2:35,15 (1:42,68+52,47)
4. Tina Maze (Slovėnija) 2:35,25 (1:43,54+51,71)
5. Dominique Gisin (Šveicarija) 2:36,12 (1:44,01+52,11)
6. Ranghild Mowinckel (Norvegija) 2:36,15 (1:44,28+51,87)
7. Michaela Kirchgasser (Austrija) 2:36,41 (1:45,72+50,69)
8. Anna Fenninger (Austrija) 2:36,44 (1:43,67+52,77)