Sočio žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre – antros Kanados ir Suomijos pergalės

Antrąsias pergales Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre iškovojo B grupėje pirmaujančios Suomijos ir Kanados komandos.
Kanados ledo ritulio rinktinė
Kanados ledo ritulio rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

Suomiai sutriuškino norvegus

Vankuverio olimpiados bronzos medalininkė Suomijos rinktinė penktadienį 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) nugalėjo Norvegijos ekipą.

Pirmąjį šio susitikimo įvartį įmušė jau šeštosiose olimpinėse dalyvaujantis 43-ejų metų suomis Teemu Selanne (5:46), kuris tapo vyriausiu žiemos žaidynėse pasižymėjusiu žaidėju.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Lauris Korpikoskis (6:51 ir 28:03), po vieną – Joris Lehtera (17:21), Ollis Jokinenas (31:26) ir Ollis Maatta (27:41).

Garbės įvartį į suomių vartus įmušė Peras-Age Skroderis (41:01).

Kanada neturėjo vargo su Austrija

Olimpiniai čempionai Kanados ledo ritulininkai antrajame ture 6:0 (2:0, 4:0, 0:0) nepaliko vilčių Austrijos komandai.

Trimis įvarčiais prie pergalės prisidėjo Jeffas Carteris (22:39, 24:09, 34:33), dar po vieną įvartį įmušė Drew Doughty's (5:24), Shea Weberis (10:12) ir Ryanas Getzlafas (36:48).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 2 2 0 0 0 14:5 6
2. Kanada 2 2 0 0 0 9:1 6
3. Norvegija 2 0 0 0 2 2:9 0
4. Austrija 2 0 0 0 2 4:14 0

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 1 1 0 0 0 7:1 3
2. Rusija 1 1 0 0 0 5:2 3
3. Slovėnija 1 0 0 0 1 2:5 0
4. Slovakija 1 0 0 0 1 1:7 0

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 2 2 0 0 0 5:2 6
2. Čekija 2 1 0 0 1 6:6 3
3. Šveicarija 2 1 0 0 1 1:1 3
4. Latvija 2 0 0 0 2 2:5 0

Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrąją vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius