Baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnik Europos čempionato finale liko šešti

Čekijoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį pirmieji finale startavę baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnik užėmė šeštą vietą dviviečių baidarių 1000 m nuotolio finale.
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnik
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnik / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Irklavimas

Lietuviai distanciją nuirklavo per 3 minutes 21,639 sekundės ir nuo bronzą iškovojusių čekų Danielio Havelo bei Jano Strebos atsiliko 1,628 sekundės.

Čempionų titulus apgynė vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas (3:18,895), finiše 0,828 sekundės aplenkę sidabru pasipuošusius baltarusius Vitalijų Bialko ir Romaną Petrušenką.

Praėjusiais metais R. Nekriošius ir A Olijnik Senojo žemyno pirmenybėse Vokietijoje finišavo penktoje vietoje.

9. Simo Boltič ir Vladimir Torubarov (Serbija) 3:23,142

Sekmadienį kanojininkų 500 m nuotolio finale startuos suaugusiųjų varžybose debiutuojantis Henrikas Žustautas, o šeštadienį būrys Lietuvos sportininkų startuos sprinto - 200 m - atrankos varžybose.