Buriuotojas Karolis Janulionis Europos taurės etape pateko į pirmąjį dešimtuką

Lietuvių buriuotojas Karolis Janulionis balandžio 8-11 dienomis Hierese (Prancūzija) vykusiame „Laser Standart“ klasės jachtų Europos taurės etape užėmė 8 vietą tarp 94 dalyvių.
Karolis Janulionis
Karolis Janulionis / SKC nuotr.

Buriuotoja Viktorija Andrulytė, vos prieš porą savaičių „Trofeo S.A.R. Princesa Sofia“ varžybose Ispanijoje „Laser Radial“ klasėje iškovojusi sidabrą, šiose varžybose užėmė 17 vietą tarp 233 dalyvių. Iš viso šiame Europos taurės etape startavo net aštuoni Lietuvos buriuotojai.

„Ši regata pasižymėjo stipriu vėju, per keturias varžybų dienas įvyko aštuoni plaukimai. Nepaisant sudėtingų oro sąlygų, Lietuvos buriuotojų rezultatai iš tiesų džiugina“,- teigė Lietuvos „Laser“ jachtų klasės asociacijos prezidentas Adomas Janulionis.

Pirmąją vietą šiame Europos taurės etape „Laser Standart“ klasėje užėmė prancūzas Jeanas-Baptiste'as Bernazas, jau dalyvavęs net dvejose olimpiadose – 2008 metų Pekine ir 2016 metų Rio de Žaneire.

„Laser Radial“ klasėje pirma buvo taip pat prancūzų buriuotoja Marie Barrue.