Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 28d. 15:05

Po dviejų pažeidimų iš eilės Danas Rapšys teisinasi: „Aš nežinojau“

Danas Rapšys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Danas Rapšys

Danas Rapšys pateikė paaiškinimą apie pastarųjų dienų įvykius ir dar kartą atsiprašė savo gerbėjų už padarytas klaidas. Garsiausias Lietuvos plaukikas gegužės 15 dieną sudalyvavo nelegaliose lenktynėse, o praėjusį šeštadienį ženkliai viršijo leistiną greitį.

Naujienų portalas delfi.lt trečiadienį pranešė, kad D.Rapšiui už dalyvavimą neteisėtose lenktynėse Šiauliuose skirta 85 eurų bauda ir atimta teisė vairuoti trims mėnesiams.

Administracinių nusižengimų kodekse dalyvavimas neteisėtose lenktynėse prilygintas pavojingam ir chuliganiškam vairavimui, už šį pažeidimą plaukikui buvo skirta švelniausia numatyta sankcija.

Po kelių dienų D.Rapšys dar buvo sustabdytas, nes 45 km/h skirtumu viršijo leistiną greitį.

Dabar 25 metų plaukikas turi savų paaiškinimų. Pateikiame paties paaiškinimą, kurį jis išplatino socialiniame tinkle:

„Apie žinojimą ir nežinojimą. Grįžtu prie to, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės už savo veiksmus. Tačiau noriu, kad jūs sužinotumėte apie pastaruosius neatsakingus mano veiksmus iš manęs, o ne iš žiniasklaidos, su kuria bendrauti noriu vis mažiau.

Žinia, kad nežymėtu automobiliu patruliavę Panevėžyje policijos pareigūnai sustabdė mane už greičio viršijimą. Tai įvyko praėjusį šeštadienį, prieš daugiau nei keturias dienas. Tik iš pareigūnų sužinojau, kad man jau trims mėnesiams atimtas vairuotojo pažymėjimas – už tai, kad buvau nelegaliose lenktynėse Šiauliuose.

Tačiau aš to nežinojau – akivaizdu, kad be pažymėjimo nebūčiau sėdęs prie vairo. Kaip tai atsitiko? Paprastai – pranešimas apie baudą už „dragą“ Šiauliuose atėjo per VMI. Ten buvo reikalavimas sumokėti 85 eurų baudą, nuoroda, per ką galiu sumokėti, ir nuoroda į informaciją apie administracinį nusižengimą portale epolicija.lt. Prisegu pranešimų vaizdus.

Apie jokį atimtą pažymėjimą – nė kalbos. Pasirodo, oficialus pranešimas buvo nusiųstas į Vilnių, kuriame registruotas, o ne Panevėžį, kuriame dažniausiai būnu. Laiškas vis dar Vilniuje. Vakar jau atsiprašiau, tačiau noriu darsyk pasakyti – gailiuosi, kad taip įvyko, tačiau tai bus man vertinga gyvenimo pamoka. Labai tikiuosi, kad iš mano klaidų pasimokysite ir jūs. Dėkoju už supratimą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

26:29
01:19
00:31

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką