2019 10 06 /21:26

Dominavimas: Danas Rapšys iškovojo dar vieną aukso medalį Pasaulio taurėje

Danas Rapšys per tris dienas Budapešte vykstančiame FINA Pasaulio taurės etape iškovojo jau trečią medalį. Sekmadienį lietuvis vėl pasidabino auksu.
Dano Rapšio triumfas ir apmaudas
Danas Rapšys / „Scanpix“ nuotr.

200 metrų laisvuoju stiliumi rungties finale D.Rapšys distanciją įveikė per 1:45,97 min. ir paliko už nugaros visus oponentus.

Antrąją vietą iškovojo vengras Kristofas Milakas, atplaukęs per 1:47,69 min., trečias finišavo japonas Katsuhiro Matsumoto, užfiksavęs 1:48,32 min. laiką.

„Dar vienas FINA pasaulio taurės etapas baigtas 200 m l/s auksu (1:45,97 min.)! Dar niekada nesu plaukęs taip greitai spalio mėnesį. Dėkoju Milakui Kristofui už įdomią kovą, o sirgaliams už tokį savų palaikymą, kad visa „Duna“ arena dreba taip, jog girdisi net po vandeniu. Dabar vežu į Lietuvą du aukso ir vieną sidabro medalį“, – feisbuke džiaugėsi D.Rapšys.

Greičiausias D.Rapšys buvo ir atrankoje, ten lietuvis pademonstravo 1:48,62 min. tempą.

Penktadienio vakarą lietuvis iškovojo auksą plaukdamas 400 metrų laisvuoju stiliumi.

Šeštadienį D.Rapšys 200 metrų kompleksiniu būdu rungtyje pelnė sidabro apdovanojimą.