2014 08 18 /12:36

Giedrius Titenis pateko į Europos čempionato pusfinalį

Vokietijos sostinėje vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse su ketvirtu rezultatu į vyrų 100 m krūtine rungties šešiolikos dalyvių pusfinalį pirmadienį pateko Giedrius Titenis.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienas Lietuvos rinktinės lyderių šeštajame atrankos plaukime finišavo trečias – 1 minutė 00,48 sekundės.

Kvalifikacinėse varžybose G.Titenį aplenkė tik britas Adamas Peaty,is (59,97 sek.), vengras Danielis Gyurta (1:00,13) bei dar vienas Didžiosios Britanijos plaukikas Rossas Murdochas (1:00,16).

Kitas Lietuvos atstovas šioje rungtyje – Igoris Kozlovskis – trečiajame atrankos plaukime liko paskutinis (dešimtas), o galutinėje įskaitoje tarp 54 dalyvių tenkinosi 42-a pozicija – 1 minutė 02,93 sekundės.

Pirmadienį Vokietijos sostinėje prasidėjusiame Europos plaukimo čempionate vyrų 100 m nugara atrankos varžybose Danas Rapšys ir Gytis Stankevičius tenkinosi kukliomis pozicijomis bei nepateko tarp šešiolikos rungties pusfinalio dalyvių.

Penktajame kvalifikaciniame plaukime D.Rapšys distanciją įveikė per 55,84 sekundės bei tarp 42 plaukikų liko 22-as.

G.Stankevičius antrajame atrankos plaukime buvo antras (57,02 sek.), tačiau bendroje įskaitoje tenkinosi 33-ia pozicija.

Greičiusiai 100 m nugara tarp vyrų įveikė bei favoritais pusfinalyje bus britas Christophas Walkeris-Hebbornas (53,88 sek.) bei Prancūzijos plaukikai Jeremy'is Stravius (54,14 sek.) ir Benjaminas Stasiulis (54,27 sekundės).