2016 08 07 /05:32

Į finalą nepatekęs Giedrius Titenis liko nusivylęs: „Nepasisekė, kažko neapskaičiavau“

Plaukikas Giedrius Titenis šeštadienio vakarą Rio laiku 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje distanciją įveikė per 59,80 sek., užėmė penktąją vietą savo plaukime ir dešimtąją bendrojoje įskaitoje.
Giedrius Titenis žengė į pusfinalį
Giedrius Titenis / Alfredo Pliadžio/LTOK nuotr.

Pirmąjį pusfinalio plaukimą laimėjo Japonijos atstovas Yasuhiro Kosheda (59,23 sek.), o nuo jo vos 0,1 sek. atsiliko amerikietis Kevinas Cordesas.

Antrajame plaukime už lietuvį geresnį laiką parodė penki plaukikai, tad G.Titenis liko dešimtas. Jis net nenorėjo žiūrėti antrojo pusfinalio plaukimo: „Viskas, vis tiek jau nepateksiu.“

Plaukikas savo laiką šiek tiek pagerino, jei lygintume su atranka (59,90), tačiau to buvo per mažai.

G.Titenis startavo gerai, tačiau kiek atleido tempą pirmuose 50 metrų. Įpusėjus distanciją jis buvo tik septintas, tačiau po puikaus finišo aplenkė du varžovus. Vis dėlto, to buvo per mažai.

„Plaukimas nepasisekė, pasirodžiau beveik sekunde blogiau nei mano geriausias asmeninis rezultatas. Ryte buvo labai sunki pradžia, tad dabar bandžiau pradžioje ramiau, kad būtų geresnis finišas. Jėgų, atrodo, liko, bet kažką susivėliau. Mano pagrindinė rungtis buvo 100 metrų, labai norėjau finalo“, – po nepasisekusio pusfinalio kalbėjo G.Titenis.

Lietuvis dar varžysis 200 metrų krūtine rungtyje ir estafetėje.

Primename, kad šeštadienį vykusiuose parengiamuosiuose plaukimuose jau krito pasaulio rekordas, kurį pasiekė A.Peaty (57.55). G.Titenis užėmė 12-ąją vietą iš 16-os į pusfinalį patekusių plaukikų.

Kitas šioje rungtyje startavęs lietuvis, Andrius Šidlauskas, parengiamuosiuose plaukimuose distanciją įveikė per 1:00.59 min. ir liko 23-oje vietoje

Lietuvos rekordas šioje rungtyje priklauso būtent G.Titeniui – 58,96 sek.