Irkluotoja Lina Šaltytė pasaulio čempionate Olandijoje liko dešimta

Olandijoje vykstančiose planetos irklavimo pirmenybėse Lina Šaltytė moterų vienviečių valčių klasėje liko dešimta.
Lina Šaltytė
Lina Šaltytė / Augusto Didžgalvio nuotr.
Temos: 1 Irklavimas

B finale (dėl 7-12 vietų) sekmadienį startavusi lietuvė 2000 m nuotolį įveikė per 7 minutes 28,23 sekundės ir finiše aplenkusi dvi varžoves, užėmė ketvirtąją vietą.

Pirmąsias tris vietas B finale užėmė ir atitinkamai 7-9 vietas pasidalijo čekė Mirka Knapkova (7:24,08), britė Victoria Thornley (7:25,66) amerikietė Genevra Stone (7:26,18).

Planetos pirmenybėse Amsterdame sekmadienį pagrindiniuose finaluose dėl medalių kovos trys lietuvių įgulos – tarp vienvietininkų vyrų varžysis Mindaugas Griškonis, o porinių dviviečių finaluose moterų varžybų čempionių titulus gins Donata Vištartaitė bei Milda Valčiukaitė, o vyrų varžybose startuos prieš metus sidabrą iškovoję Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris.