Janušaitis – Europos vicečempionas!

Vytautas Janušaitis pelnė pirmąjį medalį Lietuvai Stambule (Turkija) ketvirtadienį prasidėjusiame Europos plaukimo trumpame (25 m ilgio) baseine čempionate.
Vytautas Janušaitis
V.Janušaitis nusileido tik naują Europos rekordą pasiekusiam M.Roganui. / „Scanpix“ nuotr.

Savo mėgstamos 200 metrų kompleksiniu būdu rungties finale 28 metų plaukikas sugaišo 1 min. 52,22 sek. ir beveik 2 sekundėmis pagerinęs atrankiniuose plaukimuose ketvirtadienį ryte pasiektą naują Lietuvos rekordą (1 min. 54,07 sek.) iškovojo sidabro medalį.

Pasiekęs naują Europos rekordą aukso medalį pelnė austras Markusas Roganas (1 min. 51,72 sek.), o bronzą iškovojo ispanas Alanas Cabello Fornsas (1 min. 53,04 sek.).

Šis apdovanojimas yra tauriausias visoje V.Janušaičio kolekcijoje. Iki šiol Europos čempionatuose lietuviui buvo pavykę iškovoti du bronzos apdovanojimus – 2005 metais Italijoje ir 2008 metais Olandijoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams