Janušaitis Prancūzijoje pagerino šalies rekordą

Prancūzijoje vykstančių „Mare Nostrum 2009“ tarptautinių plaukimo varžybų antrajame etape antrą vietą 400 metrų kompleksinio plaukimo distancijoje užėmė Vytautas Janušaitis.
Vytautas Janušaitis
V.Janušaitis 400 m kompleksinio plaukimo distancijoje užėmė antrą vietą / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos plaukikas trečiadienį finale distanciją įveikė per 4 minutes 19,65 sekundės ir daugiau nei 2 sekundėmis pagerino pačiam priklausiusį šalies rekordą.

Nugalėtoju tapo austras Dinko Jukičius (4 min. 18,69 sek.), o trečias liko Galas Nevo iš Izraelio (4:20,66).

Ryte vykusiose kvalifikacinėse 400 metrų kompleksinio plaukimo varžybose lietuvis nuotolį įveikė per 4 minutes 29,29 sekundės ir užėmė trečią vietą tarp 17-os dalyvių. Ketvirtadienį V.Janušaitis startuos mėgstamoje 200 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje.