Pasaulio taurės finale plaukė tik E.Dautartas

Lapkričio 6–7 d. Švedijos sostinėje Stokholme vyksta plaukimo pasaulio taurės etapas. Varžybose dalyvauja 3 Lietuvos atstovai. Pirmąją varžybų dieną į finalą prasibrauti pavyko tik Edvinui Dautartui. 200 m krūtine nuotolyje jis užėmė 5–ąją vietą.
Plaukimas
Plaukimas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Finale Dautartas distanciją įveikė per 2.10,60 min. Nugalėtoju tapo rusas Antonas Lobanovas – 2.06,85 min.

E.Dautartas šiandien startavo ir 50 m plaukimo krūtine varžybvose. Įveikęs nuotolį per 28,32 sek. jis užėmė 11–ąją vietą ir į finalą nepateko. Vos šešiomis šimtosiomis nuo jo atsilikęs Giedrius Titenis liko dvyliktas.

Du sykius atrankos varžybose startavo Vytautas Janušaitis, deja, patekti į finalus jam nepavyko. 100 m plaukime nugara lietuvio rezultatas 54,38 sek. – tai 12–oji  vieta. Arti finalo Janušaitis buvo ir plaukdamas 100 m kompleksiniu būdu. Jis liko devintas – 55,91 sek.

Taip pat devintasbuvo Giedrius Titenis. Jis 200 m krūtine nuplaukė per 2.12,76 min.