2015 06 23 /17:29

Plaukikė Diana Jaruševičiūtė Europos žaidynėse liko 16-a, Agnė Šeleikaitė – 8-a

Baku vykstančiose Europos žaidynėse šešiolikta plaukimo varžybų 100 m laisvu stiliumi rungtyje liko Diana Jaruševičiūtė, o Agnė Šeleikaitė 50 m krūtine rungties finale užėmė aštuntąją vietą.
Plaukimo varžybos
Plaukimo varžybos / Augusto Četkausko nuotr.

D.Jaruševičiūtė antradienį pusfinalyje nuotolį nuplaukė per 57,94 sekundės ir finišavo aštunta pirmajame plaukime. Iki išsvajoto finalinio aštuntuko jai pritrūko 1,05 sekundės.

100 m laisvuoju stiliumi pusfinalyje greičiausiai plaukė olandė Marrit Steenbergen (53,97 sek.), ir rusės Arina Openyševa (55,29 sek.) bei Marija Kameneva (55,37 sek.).

A.Šeleikaitė 50 m krūtine rungties finale nuotolį nuplaukė per 32,45 sekundės ir nuo bronzą iškovojusios prancūzės Nolwenn Herve atsiliko 0,37 sekundės.

Čempione tapo Marija Astaškina. Ji sugaišo 31,58 sekundės ir 0,29 sekundės aplenkė sidabru pasipuošusią vokietę Laurą Kelsch.