Plaukimo čempionato finale sekmadienį kovos ir E.Dautartas

Olandijoje sekmadienį baigsis Europos plaukimo 25 metrų baseine čempionatas. Kelialapį į finalą sekmadienį atrankos varžybose pelnė vienintelis Edvinas Dautartas.
50m laisvuoju stiliumi startas
Plaukimo varžybos / AFP/„Scanpix“ nuotr.

200 m plaukime krūtine startavo trys mūsų šalies atstovai, tačiau atrankos barjerą pavyko įveikti tik E.Dautartui. Jis nuotolį įveikė per 2:09,26 min. – tai buvo aštuntas rezultatas tarp visų dalyvų, garantavęs mūsiškiui teisę pratęsti kovą dėl medalių. Už finalo ribų liko Giedrius Titenis (2:10,90 min. – trylikta vieta) ir Igoris Kozlovskis (2:12,47 min. – septyniolikta vieta). Atrankos varžybose geriausią rezultatą pasiekė ispanas Melquiades Caraballo Alvarezas – 2:06,40 min.

Be to, sekmadienio pavakarę 100 metrų kompleksinio plaukimo finale kovos ir Vytautas Janušaitis, šiame čempionate jau pelnęs sidabro apdovanojimą.