Rūta Meilutytė pateko į jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalį

Kinijoje vykstančiose pasaulio jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse sėkmingai pirmadienį startavo abu plaukikai – Povilas Strazdas iškovojo kelialapį į 200 m kompleksinio plaukimo finalą, o Rūta Meilutytė užsitikrino vietą 100 m laisvu stiliumi rungties pusfinalyje.
Plaukikė Rūta Meilutytė Nandzinge – viena didžiausių žaidynių žvaigždžių
Plaukikė Rūta Meilutytė Nandzinge – viena didžiausių žaidynių žvaigždžių / Alfredo Pliadžio nuotr.

P.Strazdas 200 m kompleksinio plaukimo atrankoje sugaišo 2 minutes 3,50 sekundės ir buvo antras trečiajame plaukime, o bendroje įskaitoje tarp 20 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą.

R.Meilutytė 100 m laisvu stiliumi kvalifikacinėse varžybose nuplaukė per 56,20 sekundės ir buvo ketvirta penktajame plaukime, o bendroje įskaitoje tarp 32-jų dalyvių užėmė devintąją poziciją.

Beje, R.Meilutytė pirmadienį varžysis ir 50 m rungties finale.