Prancūzijoje – dar vienas Rūtos Meilutytės auksas ir vėl pagerintas Julijos Jefimovos rezultatas

Sekmadienį Prancūzijoje baigiasi pirmasis prestižinių „Mare Nostrum“ serijos plaukimo varžybų etapas, kuriame antrą aukso medalį iškovojo 18-metė olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė lietuvė Rūta Meilutytė.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

50 m plaukimo krūtine rungties finale lietuvė užfiksavo geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje ir pagerino šių varžybų rekordą – 29.88 sek.

Antra liko olandė Moniek Nijhuis (30.77 sek.), o trečia finišavo australė Sally Hunter (31.36 sek.).

Ankstesnis geriausias sezono rezultatas priklausė pagrindinei lietuvės varžovei rusei Julijai Jefimovai (30.39 sek.).

Vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale Mindaugas Sadauskas užtruko 49.72 sek. ir finišavo septintas.

Nugalėjo olandas Sebastianas Verschurenas (49.06 sek.), aplenkęs prancūzus Mehdy Metellą (49.16 sek.) ir Jeremy Straviusą (49.33 sek.).

Tadas Duškinas laimėjo 50 m plaukimo peteliške B finalą (24.32 sek.) ir liko devintas.

Giedrius Titenis vyrų 50 m plaukimo krūtine B finale finišavo per 29.09 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 15-ąją vietą.