Rūta Meilutytė pasaulio taurės etape Švedijoje iškovojo aukso medalį!

Olimpinių žaidynių čempionė Rūta Meilutytė savo apdovanojimų kolekciją papildė dar vienu auksiniu trofėjumi. 15-metė lietuvė šeštadienį startavusiame pasaulio plaukimo taurės etape Švedijoje 100 metrų krūtine rungtyje buvo greičiausia ir iškovojo aukso medalį.
Rūta Meilutytė iš Lietuvos laimėjo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje
Rūta Meilutytė iš Lietuvos laimėjo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvė distanciją įveikė per 1:05,02 min. Tai yra dar geresnis rezultatas nei Londono olimpinėse žaidynėse (1:05,21), tačiau Švedijoje varžomasi 25 metrų baseine. Londone sportininkai plaukė 50 metrų baseine.

Nuo R. Meilutytės atsiliko sidabrą pelniusi švedė Jennie Johansson (1:05,39) ir trečia likusi japonė Rie Kaneto (1:05,44).

1. Rūta Meilutytė               1 min. 05,02 sek.
8. Sophie Allen (D. Britanija)       1:08,44

18:15 val. Lietuvos laiku Rūta Meilutytė plauks 50 metrų laisvuoju stiliumi finale. Atrankos varžybose ji nuotolį įveikė per 24,97 sek. bei atrankos plaukime finišavo penkta.

Startai Stokholme – pirmosios oficialios R. Meilutytės varžybos šiame sezone.

Sekmadienį lietuvė bandys patekti į dar trijų rungčių finalus – 100 metrų laisvu stiliumi, 50 metrų krūtine ir 100 metrų kompleksiniu būdu.

Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas ir kartu sekite rezultatus bei tiesiogiai stebėkite R.Meilutytės pasirodymą Stokholme.