Rūta Meilutytė Tokijuje pateko į dviejų rungčių finalus

Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė tęsia pasirodymą pasaulio taurės etape Tokijuje. Trečiadienį ji pateko į 100 m kompleksinio plaukimo ir 50 m krūtine rungties finalus.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.

R.Meilutytė atsisakė dalyvauti 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje. 50 m krūtine rungties atrankoje ji nuotolį įveikė per 29.90 sek. ir užėmusi pirmą vietą užsitikrino vietą finale.

100 m kompleksinio plaukimo rungties atrankoje ji finišavo per 1:00.33 min. ir bendroje atrankos įskaitoje buvo šešta bei pateko į finalą.

Antradienį Japonijos sostinės Tokijo „Tatsumi“ vandens sporto arenoje Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį. Pasaulio plaukimo žvaigždė iš Lietuvos 25 metrų baseine planetos taurės etapo 100 m krūtine finale nuotolį įveikė per 1 min. 03,72 sek. ir užėmė antrą vietą.