Skirtingos nuotaikos – S.Bilis į finalą šovė su Lietuvos rekordu, R.Meilutytė liko už borto

Kinijoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate trumpajame baseine antro finalo pasiekti nepavyko Rūtai Meilutytei, tačiau dėl medalio pakovoti galės Simonas Bilis.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

100 metrų kompleksiniu būdu pusfinalyje R.Meilutytė nuotolį įveikė per 59,81 sek. ir liko dvylikta.

Pusfinalį laimėjo vengrė Katinka Hosszu , finišavusi per 57,69 sek.

Atrankoje R.Meilutytė distanciją įveikė per 1:00,11 min.

Šios rungties R.Meilutytei priklausantis Lietuvos rekordas yra 57,68 sek.

Pasaulio čempionate Kinijoje Lietuvos plaukikai jau iškovojo tris medalius. Danas Rapšys laimėjo auksą plaukdamas 400 metrų laisvuoju stiliumi ir iškovojo sidabrą dvigubai trumpesnėje distancijoje.

R.Meilutytė jau užsikabino sidabro medalį plaukdama 50 metrų krūtine.

Kinijoje R.Meilutytė planuoja dalyvauti dar dviejose rungtyse: 100 metrų krūtine ir 50 m laisvuoju stiliumi.

„Scanpix“ nuotr./Rūta Meilutytė

Simonas Bilis pateko į 50 metrų laisvuoju stiliumi rungties finalą.

Pusfinalyje lietuvis finišavo per 21,03 sek. ir antrą kartą per dieną pagerino Lietuvos rekordą bei penktu numeriu žengė į finalą.

Pusfinalį laimėjo australas Caelebas Dresselas, finišavęs per 20,51 sek.

Lietuvis atrankoje distanciją įveikė per 21,10 sek.