Ugnei Mažutautytei – Europos jaunių plaukimo čempionato sidabras

Lenkijoje vykstančiame Europos jaunių (17-18 metų vaikinai ir 15-16 metų merginos) plaukimo čempionate antrąjį sidabro medalį Lietuvai ketvirtadienį iškovojo Ugnė Mažutaitytė.
Ugnė Mažutaitytė
Ugnė Mažutaitytė / Juliaus Bliūdžiaus nuotr.
Temos: 1 Plaukimas

200 m rungties nugara finale Ugnė Mažutaitytė distanciją įveikė per 2 minutės 14,28 sekundės ir užėmė antrąją vietą.

Čempione tapo Sonnele Oeztuerk (2:13,90) iš Vokietijos, o bronza tenkinosi kita Vokietijos plaukikė Laura Riedemann (2:14,61).

Kiek anksčiau Senojo žemyno jaunių vicečempionu tapo Danas Rapšys, užėmęs antrąją vietą 100 m vaikinų nugara finale.

Vyrų 200 m rungties krūtine finale plaukęs Mantas Auruškevičius sugaišo 2 minutes 17,32 sekundės ir liko šeštas.

Dvi pirmąsias vietas užėmė rusai – atitinkamai Michailas Dorinovas (2:12,27) bei Aleksandras Palatovas (2:12:69), o trečias liko vokietis Yannickas Lindenbergas (2:13,92).

Sėkmingai 200 m kompleksinio plaukimo pusfinalyje startavęs Povilas Strazdas sugaišo 2 minutes 4,11 sekundės ir, užėmęs šeštąją vietą, pateko į finalą.

Kiti du pusfinaliuose startavę Lietuvos plaukikai į finalus nepateko – 100 m laisvu stiliumi rungtyje Jevgenijus Rogožinas (52,09 sek.) liko paskutinis – dvidešimtas, o 200 m peteliške distancijoje Deividas Margevičius (2:05,05) užėmė devynioliktąją vietą.