Užtikrintas Danas Rapšys: į finalą – trečiu rezultatu

Lietuvos plaukikai tęsia lenktynes Kinijos Hangdžou mieste vykstančiame pasaulio čempionate trumpajame (25 m) baseine. Antrąją varžybų dieną sėkmingai pradėjo Danas Rapšys ir Deividas Margevičius.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / „Scanpix“ nuotr.

D.Rapšys pateko į 200 metrų laisvu stiliumi rungties finalą. Lietuvis distanciją įveikė per 1:42, 39 min. ir užfiksavo trečią rezultatą.

Greitesni už D.Rapšį buvo tik australas Alexanderis Grahamas (1:41,83 min.) ir Luizas Altamiras Melo iš Brazilijos (1:42,13 min.).

Kitas lietuvis Deividas Margevičius 100 metrų peteliške atplaukė per 51,21 sek., atrankoje užėmė 14-ąją vietą ir plauks pusfinalyje.

Vytauto Dranginio nuotr./Deividas Margevičius

Nuo lyderio Caelebo Dresselio (49,23 sek.) Lietuvos plaukikas atsiliko 2,02 sek.

Ir D.Rapšio finalas, ir D.Margevičiaus pusfinalis vyks antradienio popietę Lietuvos laiku.

Primename, kad planetos pirmenybes trumpajame baseine antradienį nuostabiai pradėjo D.Rapšys, kuris iškovojo auksą plaukdamas 400 metrų laisvuoju stiliumi.