Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Vytautas Janušaitis pagerino Lietuvos rekordą, bet Europos plaukimo čempionate liko ketvirtas

Vytautas Janušaitis pagerino Lietuvos rekordą, bet liko per žingsnį nuo antrojo medalio Eindhovene (Olandija) vykstančiame Europos plaukimo trumpuoju taku (baseino ilgis – 25 m) čempionate. Penktadienį 29 metų lietuvis 400 metrų kompleksiniu būdu finale finišavo ketvirtas.
Vytautas Janušaitis
Vytautui Janušaičiui rekordinio tempo medaliui neužteko / Alfredo Pliadžio nuotr.

Finale V.Janušaitis plaukė rekordiniu tempu – 4 minutės 5,85 sekundės. Sau priklausiusį ankstesnį Lietuvos rekordą (4 min. 8,94 sek.) plaukikas pagerino daugiau nei 3 sekundėmis (3,09 sek.).

Aukso medalis atiteko vengrui Davidui Verraszato (4 min. 3,06 sek. ), sidabras – vokiečiui Yannickui Lebherzui (4 min. 5,08 sek.), o bronza – italui Federico Turriniui (4 min. 5,24 sek.).

Iki bronzos medalio V.Janušaičiui pritrūko vos 0,61 sek.

Penktadienį ryte vykusiuose 400 metrų kompleksiniu būdu rungties atrankos plaukimuose lietuvis sugaišo 4 minutes 10,52 sekundės ir buvo penktas tarp 18-os startavusių atletų.

Kaip jau rašėme, V.Janušaitis ketvirtadienį trečius metus iš eilės tapo Europos vicečempionu 200 metrų kompleksiniu būdu rungtyje.