Aleksandro Ovečkino NHL sezonas baigtas: paskutiniu pusfinalio dalyviu tapo „New York Rangers“

Rusijos rinktinės trenerių Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate ypač lauktas Aleksandras Ovečkinas baigė kovas NHL.
NHL: „New York Rangers“ – „Washington Capitals“
NHL: „New York Rangers“ – „Washington Capitals“ / „Scanpix“ nuotr.

Stenlio taurės Rytų konferencijos pusfinalinio serijos lemiamose septintose rungtynėse „Washington Capital“ po pratęsimo svečiuose 1:2 nusileido „New York Rangers“ ledo ritulininkams ir pralaimėjo seriją 3:4.

Pirmojo kėlinio viduryje A.Ovečkinas (12:50) buvo išvedęs svečius į priekį, tačiau po pertraukos (26:22) Kevinas Hayesas rezultatą išlygino, o lemiamas pratęsime tapo Dereko Stepano (71:24) įvartis.

Rytų konferencijos finale „Rangers“ varžove bus „Tampa Bay Lightning“ ekipa. Įdomu, kad šios abi komandos savo konferencijoje geriausiai srezultatais baigė ir reguliarųjį sezoną.

Vakarų fronte dėl vietos finale kausis „Anaheim Ducks“ ir „Chicago Blackhawks“ ekipos.