Antroji Lietuvos 20-mečių pergalė pasaulio ledo ritulio pirmenybių II divizione

Taline vystančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato šešių komandų antrojo (II) diviziono A grupės turnyre antrąją pergalę iškovojo bei į antrąją vietą pakilo Lietuvos rinktinė (5 tšk.), trečiadienį 5:1 (0:0, 4:1, 1:0) nugalėjusi į trečiąją poziciją nukritusius Pietų Korėjos (5 taškai) bendraamžius.
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Domantas Čypas (27:51), Danielius Nomanovas (32:40 ir 59:34), Simonas Gorelis (39:30) bei Ugnius Čižas (39:52).

Vieninteliu įvarčiu pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Ju Yongas Munas (29:45).

II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Didžioji Britanija 2 2 0 0 0 9:6 6
2. Lietuva 3 1 1 0 1 15:11 5
3. Pietų Korėja 3 1 1 0 1 8:10 5
4. Estija 2 1 0 1 0 7:6 4
5. Rumunija 2 0 0 1 1 7:10 1
6. Nyderlandai 0 2 4:7 0

Turnyro Estijos sostinėje nugalėtoja iškovos kelialapį į I divizioną, o paskutinė ekipa iškris į II diviziono B grupę.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?