Antroji Monrealio ledo ritulininkų pergalė NHL ketvirtfinalio serijoje

Penktadienį sužaistos ketverios antrosios NHL atkrintamųjų varžybų, kuriose kovojama dėl Stenlio taurės, konferencijų ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynės ir visas jas laimėjo namuose žaidusios komandos.
„Canadiens“ ledo ritulininkai
„Canadiens“ ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NHL

Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje 2-0 pirmauja „Montreal Canadiens“ ledo ritulininkai, 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) įveikę „Ottawa Senators“ ekipą.

Pergalingą įvartį jau ketvirtą pratęsimo minutę pelnė Aleksandras Golčeniukas (63:40).

Pirmajame kėlinyje po Clarke'o MacArthuro (18:42) įvarčio svečiai pirmavo 1:0, tačiau antrajame kėlinyje Maxas Pacioretty's (27:18) išlygino rezultatą, o P.K.Subbanas (36:30) išvedė šeimininkus į priekį.

Trečiajame kėlinyje išlyginamąjį įvartį į šeimininkų vartus įmušė Patrickas Wierciochas (53:52).

Susitikimą Monrealyje stabėjo 21,3 tūkst. žiūrovų.

Pirmąsias serijos rungtynes „Canadiens“ klubas laimėjo 4:3.

Trečiosios serijos rungtynės jau sekmadienį bus žaidžiamos Otavoje.