Biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė IBU taurės varžybų Lenkijoje sprinte buvo 71-a

Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų ketvirtajame etape 71-ą vietą moterų 7,5 km sprinto rungtyje šeštadienį užėmė Gabrielė Leščinskaitė, kuri po netaiklių šūvių buvo priversta įveikti keturis baudos ratus, o distancijoje sugaišo 26 minutes 28,7 sekundės.
Gabrielė Leščinskaitė
Gabrielė Leščinskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Antroji Lietuvos biatlonininkė Kotryna Vitkūnaitė su viena klaida šaudykloje finišavo 72-a – 26 min.36,0 sek.

Rungties nugalėtoja tapo vokietė Miriam Goesser, aplenkusi be klaidų šaudžiusias rusę Olgą Jakušovą bei tautietę Nadinę Horchler:

1. Miriam Goesser (Vokietija) 22 min. 06,2 sek. (2 baudos ratai)
2. Olga Jakušova (Rusija) atsiliko 5,9 sek. (0)
...
83. Maria Cecilia Dominguez (Argentina) 10:46,3 (5)

IBU taurės varžybų bendrojoje įskaitoje Natalija Paulauskaitė tarp 111 klasifikuotų biatlonininkių su 23 taškais nukrito į 80-ą vietą iš 74-os, o G.Leščinskaitė – į 103-iąją poziciją iš 93-ios.