Dainiaus Zubraus klubas neįveikė varžovų vartininko

Trisdešimt antrą nesėkmę NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė „San Chose Sharks“ (88 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Antradienį namuose 15,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) nusileido antrojoje pozicijoje Vakaruose esančiai „Saint Luis Blues“ (93 taškai) komandai.

Per 10 žaidimo minučių (10:08) lietuvis nemetė į varžovų vartus, tačiau antrajame kėlinyje „uždirbo“ dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 43 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Vienintelį susitikimo įvartį trečiojo kėlinuko viduryje įmušė Robby's Fabbris (49:55).

Susitikimo didvyriu tapo visus 37 šeimininkų metimus atrėmęs svečių vartininkas Brianas Elliotas, trečią kartą sezone ir 33-ą karjeroje nepraleidęs įvarčio į ginamus vartus. Sėkmingai žaidusio „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje 23 atremti varžovų metimai iš 24.