Dainiaus Zubraus komanda NHL pralaimėjo „Flames“ ledo ritulininkams

Pralaimėjimą NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ klubas, kuris su 84 taškais (34/45) Rytų konferencijoje išsaugojo devintąją vietą. Pirmadienį namuose „Devils“ 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti tryliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančių „Calgary Flames“ (75 taškai, 34/49) ledo ritulininkų pranašumą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Per daugiau nei 21 žaidimo minutę (21:10) lietuvis triskart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Per 79 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus iš viso pelnė 13 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 46 baudos minutes.

Pergalingu įvarčiu prie trečiosios iš eilės svečių pergalės reguliariajame sezone prisidėjo Markas Giordano (40:23).

„Flames“ vartininkas Karri Ramo atrėmė 31 arenos šeimininkų, o „Devils“ vartininkas Cory Schneideris – 21 svečių metimą.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse „Vancouver Canucks“ ekipa 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) pralaimėjo „Anaheim Ducks“ komandai, o „Winnipeg Jets“ klubas 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) nusileido „Minnesota Wild“ ledo ritulininkams.