Dainiaus Zubraus pastangų neužteko „Devils“ ledo ritulininkų pergalei

Vienintelis stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje (NHL) rungtyniaujantis lietuvis Dainius Zubrus ketvirtadienį atliko 12-tą rezultatyvų perdavimą šiame sezone, tačiau jo atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas patyrė nesėkmę.
Zdeno Charas ir Dainius Zubrus
Zdeno Charas ir Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tragiškai trečiąjį kėlinį sužaidę „Devils“ ledo ritulininkai namuose 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) turėjo pripažinti Bostono „Bruins“ pranašumą.

20 kartą per 46-is šio sezono mačus pralaimėjusi „Devils" ekipa su 54 taškais NHL lygos Rytų konferencijoje nukrito į septintąją vietą. Tuo tarpu „Bruins“ (61 tšk.) toje pačioje konferencijoje žengia antra.

Vienintelį įvartį arenos šeimininkams po D.Zubraus rezultatyvaus perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (18:29) pelnė Petras Sykora.

Pats lietuvis per 19 žaidimo minučių (19:05) dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be dvylikos rezultatyvių perdavimų, 33 metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 12 įvarčių ir 22 baudos minutės.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Andrew Ference'as (43:01), Nathanas Hortonas (47:10), Gregory Campbellas (47:45) bei Chrisas Kelly (59:13).