Dainius Zubrus atliko du rezultatyvius perdavimus, o „Devils“ ledo ritulininkai išlygino pusfinalio serijos rezultatą

Vienintelis NHL ledo ritulio lygoje rungtyniaujantis lietuvis Dainius Zubrus svariai prisidėjo prie to, kad Naujojo Džersio „Devils“ klubas išlygintų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:1.
Ilya Bryzgalovas ir Dainius Zubrus
Ilya Bryzgalovas ir Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Devils“, kuris pirmąjį pusfinalio mačą pralaimėjo po pratęsimo 3:4, antradienį dar kartą svečiuose 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipą.

33-ejų D.Zubrus per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:14) atliko 2 rezultatyvius perdavimus, pats trissyk metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir mačo pabaigoje (55:35) gavo dvi baudos minutes.

Po rezultatyvių lietuvio perdavimų įvarčius svečiams pelnė Adamas Larssonas (43:08) ir Travisas Zajacas (54:01).

Iš viso per 9-is šio sezono atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų mačus D.Zubrus pelnė 1 įvartį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 baudos minutes.

Likusius įvarčius šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmusiam Naujojo Džersio klubui antradienį pelnė Davidas Clarksonas (51:17) ir Bryce'as Salvadoras (57:09).

Arenos šeimininkų, kurie reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą Rytuose, gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mattas Readas (2:53).

Trečiąsias bei ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos Niuarke žais ketvirtadienį bei sekmadienį.