Dainius Zubrus atliko pirmą rezultatyvų perdavimą, o „Devils“ laimėjo po pratęsimo

Pirmąjį rezultatyvų perdavimą vienuoliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko puolėjas Dainius Zubrus, o ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (13 tšk.) klubas iškovojo šeštąją pergalę.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:0, 0:2, 1:0) įveikė Rytų konferencijos Pietryčių diviziono autsaiderę Vinipego „Jets“ (12 tšk.) ekipą.

Po lietuvio perdavimo pirmąjį susitikimo įvartį įmušė Patrikas Eliašas (24:08).

Per 20 žaidimo minučių (19:53) puolėjas dukart kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be rezultatyvaus perdavimo D. Zubraus sąskaitoje per 10 sezono rungtynių – trys įvarčiai ir 4 baudos minutės.

Kitus du įvarčius į svečių vartus įmušė Adamas Henrique'as (32:59 ir 61:28), o svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Markas Floodas (46:43) ir Jimas Slateras (57:15).