Dainius Zubrus įvarčiu prisidėjo prie sunkios „Devils“ ledo ritulininkų pergalės

Aštuntą įvartį 27-ose šio NHL ledo ritulio lygos sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o Naujojo Džersio „Devils“ klubas ketvirtadienį namuose po baudinių serijos 5:4 (0:2, 1:1, 3:1, 1:0) palaužė Otavos „Senators“ (30 tšk.) komandą.
Dainiaus Zubraus įvartis.
Dainiaus Zubraus įvartis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

33-ejų metų lietuvis po taiklaus smūgio trečiojo kėlinio pradžioje (42:59) sušvelnino „Devils“ atsilikimą iki minimumo – 3:2.

Iš viso per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:12) D.Zubrus dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be aštuonių įvarčių, D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone yra ir 6 rezultatyvūs perdavimai bei 8 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Zachas Parise'as (34:59), Mattiasas Tedenby (49:08) ir Ilja Kovalčiukas (49:45). Baudinių serijoje pergalingo įvarčio autoriumi tapo Adamas Henrique'as.

Svečių gretose ketvirtadienį įvarčiais pasižymėjo Milanas Michalekas (6:31), Nickas Foligno (17:45) bei Jesse'is Winchesteris (59:55).

„Devils“ (29 tšk.) po šios pergalės Rytų konferencijoje pakilo į 10 vietą, o „Senators“ (30 tšk.) ledo ritulininkai žengia aštunti.