„Devils“ su Dainiumi Zubrumi pralaimėjo po pratęsimo

Trečią nesėkmę iš eilės NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (32 pergalės ir 49 pralaimėjimai; 78 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Ketvirtadienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (1:2, 2:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusios ir trečiąją poziciją Rytų konferencijoje užimančios „Tampa Lightning“ (49 pergalės bei 32 pralaimėjimai; 106 taškai) komandos pranašumą.

Per 14 su puse žaidimo minučių (14:25) lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus, blokavo priešininko metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 73 šio sezono mačus – 4 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 42 baudos minutės.

Du įvarčius nugalėtojams, kartu ir pergalingą per pratęsimą, pelnė Tyleris Johnsonas (6:26 ir 61:22), po vieną – Nikita Nesterovas (9:13) ir Stevenas Stamkosas (37:42).

Du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Steve'as Bernier'as (5:06 ir 37:58), vieną – Patrikas Eliašas (30:17).