Diana Rasimovičiūtė pasaulio biatlono čempionate nepataikė į tris taikinius ir finišavo 38-a

Planetos biatlono pirmenybių Čekijoje moterų 10 km persekiojo rungtyje 38-a tarp 60 dalyvių finišavo Diana Rasimovičiūtė.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trissyk suklydusi šaudykloje bei tiek pat baudos ratų priversta įveikti Lietuvos rinktinės lyderė finiše 3 minutes 04,9 sekundės pralaimėjo pasaulio čempionės titulą šioje rungtyje apgynusiai norvegei Torai Berger.

Tai pat tris baudos ratus sukusios Norvegijos biatlonininkės laikas - 28 minutės 48,4 sekundės.

Sidabro medalis moterų persekiojimo rungtyje atiteko lenkei Krystynai Palkai, o bronza tenkinosi planetos čempione šeštadienį sprinte tapusi ukrainietė Olena Pidhrušna:

1. Tora Berger (Norvegija) 28 min. 48,4 sek. (3 baudos ratai)

2. Krystyna Palka (Lenkija) atsiliko 18,5 sek. (2).