Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai antrą kartą nusileido „Metalurg-2“ komandai

Trečiąją nesėkmę ketvirtosiose 2013–2014 metų sezono Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos pirmenybių rungtynėse patyrė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.
Elektrėnų „Energija“
Elektrėnų „Energija“ / R.Mikalevičiūtės nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Į devintąją vietą trylikos komandų turnyre nukritę „Energijos“ (4 tšk.) ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose antrąsyk 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) pralaimėjo į ketvirtąją poziciją pakilusiam bei čempiono titulą ginančiam Žlobino „Metalurg-2“ (8 tšk.) klubui.

Po įvartį varžovų vartus įmušė Justinas Vėželis (18:04) ir Paulius Gintautas (55:53).

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Romanas Anikinas (24:10 ir 54:27), po vieną – Igoris Karabanovas (15:00) ir Vladimiras Tkačiukas (26:26).

Pirmąsias šių ekipų rungtynes šeštadienį „Energija“ pralaimėjo po pratęsimo 1:2.

„Pirmosios keturios rungtynės parodė, kad čempionatas labai aukšto lygio ir norint laimėti reikės įdėti labai daug pastangų. Tiek pirmosios, tiek antrosios rungtynės Žlobine buvo apylygės, gerai žaidė abi komandos. Pralaimėjimo priežastimi įvardinčiau baudos minutes, kurių mes prisirinkome dvigubai daugiau, o patys nesugebėjome išnaudoti kiekybinių persvarų. Sezonas tik prasideda, pergalių dar bus“, – po išvykos į Žlobiną kalbėjo naudingiausių „Energijos“ žaidėjų, vartininkas Nerijus Dauksevičius.

Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos pirmenybėse pirmauja „Gomel-2“, Minsko „Raubiči-96“ ir Soligorsko „Šachtior-2“ (po 9 taškus) komandos.