„Energija“ nesunkia pergale pradėjo Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalį

Lietuvos ledo ritulio čempionate prasidėjo pusfinalių etapas, o pirmieji jėgas išmėgino Elektrėnų „Energijos“ ir Rokiškio „Rokiškio“ ledo ritulininkai. Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Elektrėnuose 8:1 (2:0, 2:0, 4:1) laimėjo šeimininkai.
„Energija“ įveikė „Rokiškį“
„Energija“ įveikė „Rokiškį“ / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Tiesiai į pusfinalį patekusi ir ketvirtfinalio etapą aplenkusi „Energija“ nesunkiai žengė pirmą žingsnį serijoje iki dviejų pergalių. Daug nesidraskydami šeimininkai palengva didino pranašumą ir nesunkiai mušė įvarčius.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio jau 2:0 pirmavo „Energija“, o įvarčius pelnė Deividas Kazlauskas (07:00) ir Justinas Vėželis (09:44). Rokiškėnai turėjo galimybę sušvelninti skirtumą, tačiau vienas prieš vartininką iššokęs Šarūnas Citavičius nepergudravo Elvino Karlos.

Antrojo kėlinio pradžioje „Rokiškis“ ėmė rinktis pražangas, o tai greitai sekino komandos jėgas ir kėlinio viduryje įvarčiu pasižymėjo elektrėniškis Povilas Verenis, o dar vieną varžovų pražangą išnaudojo Rolandas Aliukonis (36:36).

Trečiąjį kėlinį „Energija“ pradėjo dar labiau atsipalaidavusi ir su jaunuoju Aurimu Uscila vartuose. Vytautas Jagelavičius (43:09) įmušė dar vieną įvartį, o „Rokiškis“ nieko negalėjo „pasiūlyti“ varžovams net ir sulaukęs dviejų šeimininkų pašalinimo iš aikštelės. Negana to, praradę ritulį prie savųjų vartų svečiai leido mažumoje žaidžiantiems varžovams pelnyti dar vieną įvartį – pasižymėjo Mantas Marcinkevičius (55:16).

Netrukus rankas nuleidusius varžovus dar kartą nubaudė D.Kazlauskas (56:32), o garbės įvartį rungtynių pabaigoje pelnė rokiškėnas Dominykas Deksnys (58:48).

Už tokį „akibrokštą“ varžovams atkeršijo P.Verenis, pelnęs įvartį priešpaskutinę rungtynių sekundę (59:59).

„Energijos“ komanda į varžovų vartus metė 66 kartus, „Rokiškis“ turėjo 25 progas įvarčiui pasiekti.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės įvyks antradienį, 19 val. Rokiškyje.