„Energijos“ ledo ritulininkai išvykoje solidžiu skirtumu įveikė Lydos ekipą

Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai pasiekė užtikrintą pergalę Baltarusijos Aukščiausios lygos reguliariajame čempionate prieš Lydos „Lyda2” komandą rezultatu 8:4 (1:2, 4:0, 3:2).
Elektrėnų „Energija“
Elektrėnų „Energija“ / R.Mikalkevičiūtės nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Rungtynės prasidėjo šeimininkų šturmu, kai pirmąją minutę Nerijui Dauksevičiui teko traukti ritulį iš savo vartų po Jegoro Kušnerovičiaus metimo (0,18 min.). Dar po penkių minučių rezultatas tapo 0:2 – pasižymėjo Artiomas Surmačius (05,13 min.). Po truputi atsibudo ir „Energijos“ žaidėjai – Paulius Gintautas sušvelnino pirmojo kėlinio rezultatą 1:2 (14,23 min.).

Antroji rungtynių dalis priklausė lietuviams, kurią laimėjo net 4:0. Įvarčius pelnė: Andrius Židkovas (08,31 min.) Dovydas Kulevičius (09,16 min.), Aurelijus Kriščiūnas (10,37 min.), Vytautas Jagelvičius (11,09 min.).

Nuo antrojo kėlinio vidurio iki rungtynių pabaigos vartus saugojo po traumos grįžęs Donatas Žukovas. Trečiajame kėlinyje aikštėje dominavo „Energijos“ ledo ritulininkai, kurie ir šį kėlinį laimėjo rezultatu 3:2: Benjaminas Griško (0,37 min.), Vytautas Jagelavičius (05,51 min.), Jegoras Kušnerovičius (10,16 min.), Dominykas Bisturys (16,52 min.) ir Paulius Gintautas (19,49 min.).

Apie rungtynes komandos treneris Sergejus Krumkačius:"Labai gerai, kad laimėjome ir gavome tris taškus, tačiau toks žaidimas prie gero neprives. Prisitaikėme prie jų padriko žaidimo – to mums nereikia, mes galime žaisti daug geriau. Sužaidėme gerai antrąją kėlinio dalį.. Turime žaisti savo žaidimą, prieš kiekvieną komandą“.

Aštuntosios Elektrėnų „Energijos“ rungtynės įvyks rytoj 13.00 val. Lydos arenoje.