Jaunieji ledo ritulininkai skaudžiai pralaimėjo slovėnams

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio rinktinė patyrė antrą nesėkmę pasaulio jaunimo I diviziono B grupėje. Mūsų šalies atstovai 3:10 nusileido pirmenybių šeimininkams slovėnams, kurie iškovojo antrą pergalę.
Rungtynių akimirka / iihf.com nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Jau per 8 pirmąsias rungtynių minutes buvo pelnyti 5 įvarčiai. Deja, 4 iš jų krito į lietuvių vartus. Į Erico Pance įvartį, taikliu metimu po minutės atsakė Andrejus Židkovas. Deja, per 3 minutes lietuviai praleido dar 3 įvarčius ir čempionato šeimininkai nutolo. Po pirmo kėlinio slovėnai pirmavo 6:1.
Antras ir trečias kėlinys jėgų santykio nepakeitė, nors žaidimas tapo lygesnis. Antro kėlinio pradžioje už šiurkštų žaidimą Slovėnijos rinktinė buvo nubausta (iš viso per šias rungtynes slovėnai „uždirbo“ 52 baudos minutes, lietuviai – 12), tačiau iniciatyvos čempionato šeimininkai neišleido iš rankų.
Antrame kėlinyje jie pasižymėjo dar du sykius, o skirtumą sumažinti pavyko Nerijui Ališauskui – 2:7.
Trečiame kėlinyje antrą sykį šioje dvikovoje įvartį pelnė A.Židkovas, tačiau į vieną lietuvių įvartį slovėnai atsakė dviem.
Net keturis kartus lietuvių vartininkus nuginklavo Kenas Ograjensekas.
Trečiadienį Lietuvos rinktinės laukia dvikova su Kazachstano ledo ritulininkais, penktadienį mūsiškiai jėgas išmėgins su Danijos, šeštadienį – su Kroatijos atstovais.
I diviziono A grupės komandos žaidžia Baltarusijos Bobruisko mieste. Čia antradienį Didžiosios Britanijos rinktinė 2:0 įveikė Italijos atstovus, latviai net 9:0 sutriuškino Ukrainos rinktinę, o varžybų šeimininkai baltarusiai 4:1 įveikė Japonijos komandą.
Į jaunimo pirmenybių elitą pateks tik grupių nugalėtojai, o paskutines vietas užėmusios komandos kitą sezoną žais žemesniame II divizione.