Ledo ritulio čempionate pergale startavo Elektrėnų „Lokiai–Poseidonas“

Trečiose atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse sužaistos dar vienos atkaklios ir rezultatyvios rungtynės. Antradienio vakarą Elektrėnuose vietos „Lokiai–Poseidonas“ 7:4 (2:2, 4:2, 1:0) palaužė Vilniaus „Ober-Haus“ ir įsirašė pirmuosius tris taškus.
„Lokių-Poseidono“ ledo ritulio komanda
„Lokių-Poseidono“ ledo ritulio komanda / hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pasiekė įvartį jau 2 minutę (Rolandas Bukauskas, 02:01).

Elektrėniškiai pademonstravo protingą žaidimą, kai du kartus iš eilės išnaudojo kiekybinę persvarą ir dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį (Laisvydas Kudrevičius, 05:39 ir Sergejus Krumkačius, 17:00).

Svečiai atsakė Artiomo Sidorovo įvarčiu (18:15).

A.Sidorovas bandė užvesti savo komandą dar vienu įvarčiu antrojo kėlinio pradžioje (24:47), tačiau tai tik įsiutino „Lokius – Poseidoną“. Šeimininkai Andriaus Poškaus pastangomis išlygino rezultatą (25:02), o Valdas Škadauskas jį persvėrė – 4:3 (25:34). Netrukus A.Poškus pridėjo dar vieną įvartį ir jo komanda įgijo jau dviejų įvarčių pranašumą (27:12).

Vilniaus komandos kanadietis Adrianas Nabursas sušvelnino skirtumą iki 4:5 (33:29), bet Raimondas Minkevičius vėl pasinaudojo kiekybine persvara ir grąžino dviejų įvarčių pranašumą (36:51).

Trečiojo kėlinio viduryje A.Poškus (52:55) pelnė trečiąjį savo įvartį, padidino komandos persvarą iki trijų įvarčių – 7:4 ir nulėmė varžybų baigtį.

Elektrėnų klubui tai buvo pirmoji sezono pergalė, Vilniaus ekipa po sunkios pergalės prieš „Juodupę“, aikštelę paliko nuleista galva.

„Lokiai – Poseidonas“ – „Ober – Haus“ 7:4 (2:2, 4:2, 1:0).

„Lokiai – Poseidonas“: A.Poškus 3, L.Kudrevičius, S.Krumkačius, V.Škadauskas, R.Minkevičius po 1 įvartį.

„Ober – Haus“: A.Sidorovas 2, R.Bukauskas, A.Nabursas po 1 įvartį.

Penktadienį čempionate startuos Kauno „Baltų ainiai“, kurie 19.45 val. Kauno ledo arenoje priims Juodupės „Juodupę“.