Ledo ritulio rinktinės kandidatas A.Laukaitis žibėjo Amerikoje

Šiaurės Amerikos jaunimo (iki 21 metų) lygoje (NAHL) Lietuvos rinktinės kandidato 20-mečio Artūro Laukaičio atstovaujama Minesotos „Magicians“ penktadienį ir šeštadienį sužaidė dvejas rungtynes, kuriose iškovojo vieną pergalę.
Artūras Laukaitis
Artūras Laukaitis / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Penktadienį „Magicians“ po pratęsimo 4:5 (1:0, 1:2, 2:2, 0:1) pralaimėjo „Coulee Region Chill“ ledo ritulininkams, tačiau jau šeštadienį pratęsimo metu žibėjo A.Laukaitis, o „Magicians“ atsirevanšavo varžovams bei iškovojo pergalę rezultatu 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0).

A.Laukaitis atliko rezultatyvų perdavimą trečiojo kėlinio pradžioje, kai antrą „Magicians“ įvartį pelnė Charlie Weiandas. Visgi trečiojo kėlinio viduryje varžovams pavyko išlyginti rezultatą ir buvo žaidžiamas pratęsimas. Jame A.Laukaičiui prireikė vos septynių sekundžių, kad pelnytų pergalingą įvartį.

A.Laukaitis buvo išrinktas naudingiausiu rungtynių žaidėju.

Lietuvis yra sužaidęs 35 rungtynes, kuriose įmušė 8 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Vidurio Vakarų divizione tarp 6 komandų „Magicians“ (55 tšk.) rikiuojasi trečioje pozicijoje.