Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Lietuvos 20-mečių rinktinė iškovojo pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato sidabrą

Pasaulio 20-mečių (U-20) ledo ritulio pirmenybių Estijos sostinėje II diviziono A grupės sidabrą šešių komandų turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė (9 tšk.), nors šeštadienį po pratęsimo 3:4 (1:1, 0:2, 2:0, 0:1) ir pralaimėjo į ketvirtąją vietą pakilusiai Nyderlandų (5 tšk.) komandai.
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Du įvarčius lietuviams pelnė Paulius Gintautas (8:24 ir 50:50), vieną – Rokas Bazys (54:22).

Olandų gretose įvarčiais pasižymėjo Danny'is Stewmpheris (15:39), Reno de Hondtas (27:56), Guusas van Nesas (39:25) ir Kilianas van Gorpas (63:55).

Bronzos medaliais tenkinosi Pietų Korėjos (9 tšk.) rinktinė, kurią lietuviai tarpusavio mače nugalėjo 5:1 (0:0, 4:1, 1:0).

Aukso medaliai ir vienintelis kelialapis į I divizioną atiteks Didžiosios Britanijos (11 tšk.) komandai, kuri čempionatą šeštadienio vakarą baigs rungtynėmis su aukščiau ketvirtosios pozicijos nepakilsiančia Estijos (4 taškai) rinktine.

Pasaulio U-20 ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyrinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Didžioji Britanija 4 3 1 0 0 19:12 11

2.Lietuva 5 2 1 1 1 24:19 9

3.Pietų Korėja 5 2 1 1 1 18:18 9

4.Nyderlandai  5 1 1 0 3 18:16 5

5.Estija 4 1 0 1 2 11:18 4

6.Rumunija 5 1 0 1 3 18:24 4

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?