Lietuvos biatlonininkė pasiekė geriausią rezultatą šį sezoną

Natalija Kočergina buvo arti dar geresnio rezultato, bet paskutiniai šūviai nebuvo sėkmingi. Du kartus šaudant stovint suklydusi Lietuvos biatlonininkė užėmė 34 vietą pasaulio čempionato Italijoje sprinto lenktynėse.
Natalija Kočergina
Natalija Kočergina / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

102 sportininkės startavo 7,5 km distancijoje.

Joje triumfavo 29 metų norvegė Marte Olsbu Roeseland, rungtį įveikusi per 21 min. 13,1 sek., šaudykloje suklydusi kartą.

Sidabrą netikėtai pavyko laimėti amerikietei Susan Dunklee, kuri pataikė į visus 10 taikinių, bet šliuožė lėčiau ir M.O.Roeseland nusileido 6,8 sek.

Bronza atiteko čekei Lucie Charvatovai, nuo čempionės atsilikusiai 21 sek.

Šio sezono pasaulio taurės lyderė Dorothea Wierer finišavo septinta, prašovusi dusyk.

Du baudos ratus suko ir N.Kočergina, kuriai iki čempionės trūko 1 min. 26 sek.

Vis dėlto 34-oji vieta yra aukščiausia šį sezoną 34 metų Lietuvos sportininkei, kuri pasaulio taurės rikiuotėje tėra 84-a.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Natalija Kočergina ir Gabrielė Leščinskaitė

Kita pasaulio čempionate startavusi mūsų šalies atstovė Gabrielė Leščinskaitė finišavo 69 vietoje. 23 metų lietuvė dusyk prašovė ir nuo lyderės atsiliko 2 min. 33,2 sek.

Šeštadienį pasaulio čempionato sprinto rungtyje varžysis trys Lietuvos vyrai: Tomas Kaukėnas, Vytautas Strolia ir Karolis Dombrovskis.

Šį sezoną pasaulio taurės varžybose aukščiausiai iš jų rikiuojasi buvęs slidininkas V.Strolia, esantis 50-as. K.Dombrovskis pasaulio taurės įskaitoje yra 71-as, aukščiausias vietas per šalies biatlono istoriją olimpinėse žaidynėse prieš dvejus metus užėmęs T.Kaukėnas – 73-ias.