Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinei – pasaulio čempionato bronza

Olandijoje pasibaigusio planetos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato antrojo diviziono šešių komandų A grupės turnyro bronzos medalius iškovojo Lietuvos (11 tšk.) rinktinė.
Rungtynių su Kroatija akimirka
Rungtynių su Kroatija akimirka / „Energija“ nuotr.

Aukso apdovanojimus iškovojo bei kelialapį į pirmąjį divizioną pelnė Pietų Korėjos rinktinė, 4:3 (3:0, 1:1, 0:2) įveikusi Didžiosios Britanijos komandą.

Sidabro medaliais tenkinosi Rumunijos ekipa, 10:5 (3:0, 3:2, 4:3) privertusi pasiduoti turnyro šeimininkus Olandijos bendraamžius.

15min.lt primena, kad paskutinėse čempionato rungtynėse Lietuvos rinktinė 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) sutriuškino bendraamžius iš Kroatijos ir iki vėlaus vakaro turėjo laukti galutinės vietos pirmenybėse.

„Iki septintos valandos vakaro esame pirmoje vietoje. Žinoma, apmaudu, kad toliau ne viskas priklauso nuo mūsų, bet gal Fortūna mums nusišypsos ir mes pakilsime iki paties aukščiausio laiptelio. Esu įsitikinęs, kad mes esame verti bent sidabro, – rūbinėje po pergalės prieš Kroatiją kalbėjo komandos vadybininkas Andrejus Korneičiukas. – Ačiū jums už tokį puikų čempionatą, kurį padovanojote visai Lietuvai“.

Antrojo diviziono A grupės turnyro galutinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):