Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate ir toliau lieka mušamos vaidmenyje

Trečiąją nesėkmę iš eilės Estijos sostinėje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) antrojo (II) diviziono šešių komandų A grupės ledo ritulio čempionate patyrė autsaiderės pozicijoje atsidūrusi Lietuvos rinktinė.
U-18 ledo ritulio rinktinė
U-18 ledo ritulio rinktinė / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Su ambicijomis dėl medalių kovoti atsisveikinę jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai trečiadienį 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti į antrąją vietą pakilusių Didžiosios Britanijos ledo ritulininkų pranašumą.

Įvarčius į nugalėtojų vartus įmušė Erikas Sakauskas (14:44) bei Dalius Miklalauskas (28:41).

Britų gretose įvarčiais prie pergalės prisidėjo Samuelis Towneris (01:40), Lewisas Hookas (31:24) ir Harry'is Harley'is (59:28).

Ketvirtadienį lietuviai žais su trečiojoje pozicijoje esančia Kroatijos ekipa, kuri trečiajame ture rungtyniaus su lyderiais Vengrijos ledo ritulininkais.

Trečiosiose trečiojo turo rungtynėse trečiadienį vakarą susitiks Rumunijos bei Estijos komandos

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vengrija 2 2 0 0 0 10:4 6

2. Didžioji Britanija 3 2 0 0 1 12:11 6

3. Kroatija 2 1 1 0 0 9:3 5

4. Rumunija 2 1 0 1 0 7:7 4

5. Estija 2 0 0 0 2 3:12 0

6. Lietuva 3 0 0 0 3 7:11 0