Lietuvos ledo ritulio čempionato finale – Kaliningrado klubas

Nacionalinės ledo ritulio lygos finalo ketverto antrajame pusfinalyje Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) įveikė Šiaulių „Ledo liniją“ ir žengė žingsnį finalo link.
„Delovaja Rus“ ir  „Ledo linijos“ mačo alimirka
„Delovaja Rus“ ir „Ledo linijos“ mačo alimirka
Temos: 1 Ledo ritulys

Dar prieš rungtynes ši dvikova buvo tituluojama finalu. Abi komandos reguliariajame sezone susitiko tris kartus ir kartą pergalę sugebėjo išplėšti „Ledo linija“.

Pusfinalio rungtynėse pirmajame kėlinyje gerokai pranašesni buvo rusai, kurie jau trečią rungtynių minutę išsiveržė į priekį (Andrejus Frolovas, 03:00), o Marselis Baikejevas padvigubino skirtumą (12:53).

„Delovaja Rus“ nuolatos svečiavosi varžovų gynybos zonoje, o neretai ten užsibūdavo ir visą minutę.

„Ledo linija“ retkarčiais lankėsi varžovų gynybos zonoje ir retai grasino vartams.

Antrąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo aktyviau ir trumpam uždarė varžovus jų gynybos zonoje. Tačiau neįmušę patys praleido įvartį į savo vartus kai pasižymėjo Pavelas Fominychas (26:12). Vėliau šiauliečiai pramiegojo Artiomą Nekerovą, kuris iššokęs vienas prieš vartininką pelnė ketvirtą įvartį (33:40). M.Baikejevas (45:10) mažumoje pelnė dar vieną įvartį, o Aleksejus Šestakovas pelnė šeštajį komandos įvartį. Lyg to būtų negana, A.Nekerovas (54:52) įmušė dar vieną įvartį ir padėjo tašką rungtynėse.

„Sužaidėme pagal galimybes. Varžovai labai stiprūs, o mes žaidėme dviem penketais. Nenusimename, nes dar laukia kova dėl trečios vietos“,- sakė „Ledo linijos“ vadovas Sigitas Kazlauskas.

„Mes gerai pažįstame varžovus, tad žinojome, ką jie gali, koks jų vartininkas. Išnaudojome savo arkliuką, kiekybinę persvarą ir laimėjome“,- sakė Rusijos komandos žaidžiantis treneris P.Fominychas.

Geriausiu Rusijos komandoje pripažintas vartininkas Nikolajus Kolioglovas, o Šiaulių – Sigitas Kazlauskas.

„Delovaja Rus“ – „Ledo linija“ 7:0 (2:0, 2:0, 3:0).

„Delovaja Rus“: A.Nekerovas, M.Baikejevas po 2, P.Fominychas, A.Frolovas, A.Šestakovas po 1 įvartį.

Sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose 13 val. rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiks Kauno „Baltų ainiai“ ir Šiaulių „Ledo linija“. Finale 16.30 val. kovos Kaliningrado „Delovaja Rus“ ir Rokiškio „Rokiškis“.