Netaikliai šaudžiusi biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė liko toli nuo lyderių

Švedijoje vykstančiame pirmajame 2011-2012 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etape moterų 15 km lenktynėse netaikliai šaudė Diana Rasimovičiūtė.
Su biatlonininke Diana Rasimovičiūte siejamos nemenkos viltys Vankuverio olimpiadoje.
Diana Rasimovičiūtė šaudė pro šalį. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Net 9 kartus nepataikiusi šaudykloje Lietuvos biatlonininkė distancijoje sugaišo 59 minutes 5,0 sekundes ir finišavo 79-a tarp 90-ties lenktynes baigusių (startavo 94) sportininkių.

Pirmojo etapo nugalėtoja tapo olimpinių žaidynių bronzos medalininkė baltarusė Darja Domračeva. 25-erių metų biatlonininkė gavo dvi baudos minutes ir, sugaišusi 47 minutes 15,6 sekundės, 1 minute 8,5 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią švedę Anną Marią Nilsson, bei 1 min. 41,7 sek. – trečiąją poziciją užėmusią vokietę Magdaleną Neuner.

Praėjusio sezono lyderė suomė Kaisa Makarainen nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 57,0 sek. ir liko ketvirta.

Rezultatai:

1. Darja Domračeva (Baltarusija)         47 min. 15,6 sek. (2 baudos minutės)
2. Anna Maria Nilsson (Švedija)  atsiliko 1 min. 08,5 (1)
3. Magdalena Neuner (Vokietija)                1:41,7 (3)
4. Kaisa Makarainen (Suomija)                  1:57,0 (4)
5. Olena Pidhrušna (Ukraina)                   2:05,4 (1)
...
79. Diana Rasimovičiūtė                        11:49,4 (9)
...
90. Ala Talkač (Baltarusija)                   17:22,8

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius