NHL čempionate – trečioji iš eilės „Devils“ su Dainiumi Zubrumi pergalė

Trečią pergalę iš eilės NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į 12-ąją Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Yersey Devils“ (24/35; 57 tšk.) klubas, namuose po ypač sėkmingo pirmojo kėlinio 3:1 (3:0, 0:0, 0:1) įveikęs 15-oje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią „Carolina Hurricanes“ (21/37; 49 taškai) komandą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Per nepilnas 14 žaidimo minučių (13:50) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus ir pirmajame kėlinyje (15:43) gavo dvi baudos minutes. Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 51 šio sezono mačą – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 36 baudos minutės.

Arenos šeimininkams įvarčius įmušė Tuomo Ruutu (10:32), Adamas Henrique'as (12:05) ir Andy'is Greene'as.

„Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 14 iš 15, o jį pakeitęs Keithas Kinkaidas – visus 17 varžovų metimų.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Jeffas Skinneris (53:56), o „Hurricanes“ vartininko Antono Chudobino sąskaitoje -16 atremtų varžovų metimų.