NHL čempionato rungtynėse – Dainiaus Zubraus įvartis bei rezultatyvus perdavimas

Keturioliktą įvartį 51-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse pelnė ir šešioliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (61 tšk.) klubas Rytų konferencijoje po 29-osios pergalės pakilo į šeštąją vietą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 6:4 (3:0, 3:0, 0:4) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Filadelfijos „Flyers“ (66 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 21-asis pralaimėjimas per 51 mačą.

Po „Devils“ puolėjo įvarčio pirmojo kėlinio pačioje pabaigoje (19:59) svečiai pirmavo 3:0, o prieš tai (19:03) jis atliko rezultatyvų perdavimą Iljai Kovalčiukui.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per beveik 22 su puse žaidimo minutės (22:25) dukart metė į varžovų vartus, blokavo du arenos šeimininkų metimus ir išvengė baudos minučių.

Be keturiolikos įvarčių ir šešiolikos rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 24 baudos minutės.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Kurtis Fosteris (3:05 bei 28:22), Zachas Parise'as (20:38) ir Alekesjus Ponikarovskis (21:37).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Wayne'as Simmondsas (43:59), Jaromiras Jagras (49:23), Claude'as Giroux'as (52:40) bei Jakubas Voračekas (53:31).