NHL: Stenlio taurės savininkas „Blackhawks“ klubas pergale pradėjo pusfinalio seriją

Penktadienį pirmosiose NHL Vakarų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynėse Stenlio taurės savininkas „Chicago Blackhawks“ klubas namuose 22,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) nugalėjo „Minnesota Wild“ ledo ritulininkus.
„Blackhawks“ ledo ritulininkai
„Blackhawks“ ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Bryanas Bickellas (14:48 ir 57:19) bei Patrickas Kane (48:22 ir 56:47), vieną – Marianas Hossa (31:21).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Claytonas Stoneris (42:19) ir Kyle'as Brodziakas (46:56).

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį vėl vyks Čikagoje.

Pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse „New York Rangers“ klubas svečiuose po pratęsimo 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0) įveikė „Pittsburgh Penguins“ komandą.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po tikslių Brnoit'o Pouliot'o (5:04) ir Brado Richardso (17:03) smūgių laimėjo pirmąjį kėlinį 2:0, tačiau antrajame kėlinyje Lee Stempniakas (27:15) sušvelnino, o Jamesas Nealas (33:28) išlygino rezultatą – 2:2.

Pergalingą įvartį ketvirtąją pratęsimo minutę įmušė Derickas Brassardas (63:06).

Antrosios serijos rungtynės vėl Pitsberge bus žaidžiamos sekmadienį.