2017 05 09 /23:56

Pasaulio čempionato aistros – fantastiška latvių pergalė ir muštynės

Vokietijoje ir Prancūzijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate antradienį trečią pergalę iškovojo Latvijos ledo ritulininkai.
Latvijos ledo ritulininkai
Latvijos ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Vokietijoje Latvijos rinktinė 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) nugalėjo Italijos ledo ritulininkus, kurie šiame čempionate lieka be pergalių.

Italus į priekį išvedė Marco Insamas, bet pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Andris Dzerinis.

Antrajame kėlinyje įvarčių nebuvo, bet trečiojo kėlinio pabaigoje latviams pergalę išplėšė fantastiškas A.Dzerinio įvartis.

Rungtynių pabaigoje italai ėjo va bank ir žaidė be vartininko, bet rezultato neišlygino. Tik pasibaigus mačui italai kibo į atlapus ir ant ledo kilo muštynės.

Latviai kol kas dominuoja A grupėje ir yra vienintelė rinktinė, kuriai pavyko iškovoti 9 taškus. Antroje vietoje esanti Rusijos rinktinė turi 8 taškus.

Trečią pralaimėjimą patyrusi Italijos rinktinė užima septintąją vietą.

Kitose A grupės rungtynėse Danija po pratęsimo 4:3 (1:0, 2:0, 0:3, 0:0, 1:0) palaužė Slovakiją.

Danai su dviem taškais grupėje užima septintąją vietą, tašku daugiau turinti Slovakija – penkta.

Prancūzijoje B grupės rungtynėse Norvegija 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) sutriuškino Slovėniją.

Antrą pergalę iškovojusi Norvegijos rinktinė pakilo į antrąją vietą. Be pergalių liekanti Slovėnija rikiuojasi septinta.

Kitose B grupės rungtynėse Prancūzija tik po baudinių serijos 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, 0:0, 1:0) palaužė Šveicariją.

Prancūzai pakilo į ketvirtąją vietą, šveicarai liko antri.

Į čempionato ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias A ir B grupės komandos.

Paskutines vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į žemesnį divizioną.